Projekt Ratuj Tenczyn oceniony najwyżej
..................................................................................
 
Ogłoszono wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy
Krzeszowice w dziedzinie kultury i sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji w 2021 r.  Ze
wszystkich zgłoszonych ofert - najwyższą ocenę - bo aż 86 punktów otrzymało zadanie
"Średniowieczna grupa rekonstrukcyjna zamku Tenczyn"
Z przyjemnością informujemy że stowarzyszenie Ratuj Tenczyn uzyskało najwyższą punktację w konkursie ogłoszonym przez Gminę Krzeszowice. Dzięki temu  projekt  "Średniowieczna grupa rekonstrukcyjna zamku Tenczyn" otrzyma w tym roku dotację w kwocie      4 300 zł, co stanowi najwyższe dofinansowanie wśród grantów przyznanych w dziedzinie ochrony dóbr kultury i tradycji.

Nasz numer KRS jest następujący:  

                                                         
 0000332177
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w
każdej chwili zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.
Występy średniowiecznej grupy rekonstrukcyjnej prowadzone przez stowarzyszenie  Ratuj Tenczyn przyczyniają się do promocji zamku oraz uatrakcyjniają jego ofertę turystyczną. Mają także pośredni wpływ na przychylność Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego podczas przydzielania funduszy na remont obiektu.
Dofinansowanie pozwoli na sfinansowanie jedynie części zaplanowanych na ten sezon występów grupy rekonstrukcyjnej. Dlatego też po raz kolejny zwracamy się z prośbą o przekazywanie stowarzyszeniu Ratuj Tenczyn 1 % podatków za 2020 r.